У полум'ї. 7 кроків до найяскравішого життя — Джон О'Лири. Наш Формат

Ціна: 120.00 грн
Видавництво: Наш Формат
Автор: Джон О’Лири
ISBN: 978-617-7279-37-1
Кіл-ть сторінок: 216
Формат: 145х215 мм
Обкладинка: Інтегральний
Рік: 2016

Історія Джона О’Лірі — це історія натхнення. І вона починається з того фатального дня, коли дев’ятирічний хлопчик вирішив побавитися з вогнем. З тих пір його життю судилося змінитися назавжди.
Пройшовши крізь вогонь та біль, п’ять місяців в лікарні та нестерпну реабілітацію, автор продовжує жити надзвичайно натхненним життям і надихає своїм прикладом читачів. Коли його питають, чи пройшов би він тим же шляхом, якби у нього була можливість виправити ту жахливу помилку, він відповідає рішучим «Так». Здивовані? Але автор щиро вірить у те, що саме та страшна пожежа зробила його тією людиною, якою він є сьогодні.
Джон О’Лірі написав книгу «У полум’ї. 7 кроків до найяскравішого життя» щоб довести – тяжкі випробовуваня можуть і будуть стояти на шляху, але варто виборювати своє право на гідне існування.
Вона навчить вас відкритості світові, впевненості, прощенню, а також прийняття власних проблем та недоліків. Які б негаразди не спіткали вас у житті, Джон О’Лірі вірить, що це може піти вам на користь. І він змушує повірити у це і вас.
Українською мовою книга «У полум’ї. 7 кроків до найяскравішого життя» виходить у видавництві «Наш Формат» – одного з найпатріотичніших видавництв України. Текст написаний легко, динамічно та з дивовижним оптимізмом.
Якщо вам до душі історії успіху та боротьби з долею, такі як «Життя без обмежень» Ніка Вуйнича, то варто купити книгу «У полум’ї. 7 кроків до найяскравішого життя» – вона вас не розчарує!