Цена: 100.00 грн. Україна. 500 чарівних куточків, які варто відвідати. КСД. Ціна: 100.00 грн Видавництво: КСД Автор: укладач Т. Лагунова Кіл-ть сторінок: 416 Формат: 130х200 мм Обкладинка: Тверда Рік: 2015 Вичерпна інформація про видатні археологічні, історичні, архітектурні та природні пам`ятки України! На вас чекають місця, що зацікавлять кожного мандрівника: замки й фортеці, садиби та палаци, національні парки та біосферні заповідники, гори та озера, монастирі та церкви, українська Венеція та долина нарцисів, Говерла й острів Хортиця. Майже про кожний к. Март 8, 2018 www.made-art.com.ua

Україна, 500 чарівних куточків, які варто відвідати, КСД.

История. Цивилизация « Путешествия « Українська книга

Цена: 100.00 грн

Україна. 500 чарівних куточків, які варто відвідати. КСД

Ціна: 100.00 грн
Видавництво: КСД
Автор: укладач Т. Лагунова
Кіл-ть сторінок: 416
Формат: 130х200 мм
Обкладинка: Тверда
Рік: 2015

Вичерпна інформація про видатні археологічні, історичні, архітектурні та природні пам`ятки України! На вас чекають місця, що зацікавлять кожного мандрівника: замки й фортеці, садиби та палаци, національні парки та біосферні заповідники, гори та озера, монастирі та церкви, українська Венеція та долина нарцисів, Говерла й острів Хортиця.
Майже про кожний куточок подано історичну довідку та відомості про походження назви. Наведено розклад роботи музеїв, телефони та багато іншої корисної інформації.
Ви зможете подорожувати всією Україною — від заходу до сходу, від піночі до півдня!