Список Шиндлера — Томас Кініллі. КСД

Ціна: 73.00 грн
Видавництво: КСД
Автор: Томас Кініллі
ISBN: 978-966-14-9302-4
Кіл-ть сторінок: 512
Формат: 130х200 мм
Обкладинка: Тверда
Рік: 2015

Роман «Список Шиндлера» став володарем Букерівської премії, а 1993-го був екранізований Стивеном Спілберґом.
Цей пронизливий фільм, який здобув 7 нагород кіноакадемії «Оскар», визнано одним з найсильніших у американському кінематографі.
…Він любив розкіш, дорогі автомобілі та красивих жінок. Він звик завжди отримувати все, чого хотів. Оскар Шиндлер — мільйонер, успішний комерсант, запальний гравець, автогонщик, авантюрист, «справжній арієць» та… праведник світу, який урятував від смерті в газових камерах більше людей, ніж будь-хто за всю історію війни.
На початку Другої світової німецький промисловець Оскар Шиндлер відкрив у Кракові фабрику з виробництва емальованого посуду. Найдешевшою робочою силою були євреї з гетто. Ті з них, кому пощастило потрапити до цієї фабрики, немов витягнули щасливий білет… Коли до міста прибув офіцер СС Амон Гет, відомий як божевільний садист, доля десятків тисяч євреїв була вирішена. Усіх їх було наказано переправити до Аушвіцу — табору смерті… Шиндлер урятував усіх «своїх» євреїв. Він оплатив їхні життя, віддавши за них останнє. Усе, що мав. Бо що таке людське життя і що таке мільйони, якщо є 1300 чоловік, які довіряють одному?
Ця книга про страшну силу війни та непереможний людський дух, сильніший за неї. Це книга про людину, яка здійснила неможливе.