Цена: 165.00 грн

Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати — Сьюзен Кейн. Наш Формат

Ціна: 165.00 грн
Видавництво: Наш Формат
Автор: Сьюзен Кейн
ISBN: 978-617-7279-84-5
Кіл-ть сторінок: 368
Формат: 145х215 мм
Обкладинка: Тверда
Рік: 2016

«Сила інтровертів» зацікавить тих, хто замислюється, як люди думають, працюють, ладнають між собою, і чому хлопець по-сусідству так поводиться.Цю книжку слід прочитати інтровертам (або їхнім батькам) — це імпульс для підвищення самооцінки.
Адам Ґрант, професор Вортонської школи бізнесу
«Сила інтровертів» захоплює увагу і демонструє сучасний науковий підхід. Ця книжка особливо важлива для світу бізнесу: вона дає інтровертам підказки, як ефективно керувати, виголошувати успішні промови, уникати неприємних ситуацій та обирати правильні ролі.
Відгуки про книжку:
Сьюзен Кейн — авторка бестселерів з популярної психології. Займалася корпоративним правом, представляла інтереси компаній Goldman Sachs і General Electric. Навчала багатьох людей вести переговори. Закінчила Принстонський університет та юридичний факультет Гарварду.
Про авторку
Кнжка для інтровертів та екстравертів, усіх, хто цікавиться психологією, особистісним розвитком, культурологією. Авторка дає практичні поради, як ефективно вести переговори, будувати кар’єру і влаштувати особисте життя, врахувавши особливості інтровертності.
Кілька століть нам нав’язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві. Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти, громадського та культурного життя розповідає, у чому криється потенціал тихих людей. Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою.
Названа найкращою книжкою 2012 року у жанрі нон-фікшн за версією читачів сайту Goodreads.
Перекладена 36-ма мовами.
«Сила інтровертів» — бестселер Washington Post, Los Angeles Times, а в списках бестселерів New York Times книжка була понад три роки.