Цена: грн

image_940

Ціна: 35.75 грн
Видавництво: Махаон
Автор: Ольга Земцова
ISBN: 978-617-526-429-4
Кіл-ть сторінок: 32
Формат: 195х255 мм
Обкладинка: Тверда
Рік: 2015

Автор книжки цієї серії — Земцова Ольга Миколаївна, кандидат педагогічних наук, керівник Центру дошкільного розвитку і виховання дітей.
Мета розробленої автором методики — комплексний розвиток дитини з урахуванням вимог сучасного дошкільного навчання. Методика О.  М. Земцової формує в дітей не лише систему знань, а й позитивне ставлення до навчання, впевненість у власних силах і націленість на результат.
Займаючись за книжкою «Їдемо в село», дитина дізнається про свійських тварин, про овочі, фрукти, ягоди та про збір урожаю. Завдання в книжці допоможуть розвинути дрібну моторику і графічні навички, підготувати руку майбутнього учня до письма. Завдяки наклейкам виконувати завдання буде не тільки корисно, а й цікаво.
Рекомендується для занять з дітьми в дитячому садку і вдома.
Перед вами книжки нової серії, які допоможуть дитині підготуватися до школи:

  • розширити кругозір;
  • ознайомитися з буквами алфавіту;
  • навчитися рахувати від 0 до 10;
  • стати стараннішим і уважнішим;
  • розвинути зорове сприйняття;
  • поліпшити координацію рухів руки.

Книжки містять завдання з використанням ігрових елементів — наклейок, які зроблять заняття не лише корисними, а й цікавими.
Займаючись за книжкою «Їдемо в село», дитина навчиться міркувати; закріпить свої знання про овочі, фрукти і ягоди, свійських тварин, садові інструменти і спеціальну техніку.
Виконуючи завдання, дитина відповідатиме на запитання за темою, підбиратиме наклейки, обводитиме цифри і різні елементи по пунктирних лініях, розв’язуватиме прості задачі на додавання і віднімання. Завдання спеціально складено так, щоб дитина розвивала дрібну моторику і графічні навички письма.
Якщо якісь завдання виявляться надто складними, допоможіть дитині, запропонуйте їй подібні вправи для закріплення матеріалу. Неодмінно хваліть маленького учня за старання й успіхи!